KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe tecrübesi, profesyonel ekibi ve gelişmiş araç filosu ile hizmet vermektedir. Dayı Yeğen nakliyat olarak Ankara nın tüm ilçelerine hizmet ağımızı genişlettik. Verdiğimiz hizmet sonrası müşterilerimizin memnun kalması bizim için en önemli misyondur. Ankara nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız Ankara nakliyat hizmeti de vermektedir. Ankara’da evinizin, ofisinin eşyalarını güvenle taşıyoruz.  İnsanlar para ödediği her hizmet için oldukça memnun kalmak isterler. Firmamız bu nedenle Ankara ve diğer nakliyat bölgelerinde hizmet kalitesinden asla ödün vermeden güler yüzlü ve anlayışlı bir şekilde çalışmaktadır. Çok sayıda referansımız size bizi anlatacaktır. Bu zamana kadar çalıştığımız her müşterimizi memnun etmeyi başardık. Bunun altında çok çalışma, güler yüzlü ve anlayışlı davranma, uygun fiyatlar sunmak vardır. Ankara nakliyat hizmetinde hiç bir sorun yaşamak istemiyorsanız hemen bizi arayın.

Aslan KAPLAN

Ankara evden eve nakliyat konusunda uzmanız ve bunu yaptığımız işlerin temizliğinden ve titizliğimizden anlayabilirsiniz.Evden eve konusunda uzman eleman ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz çünkü siz değerli müşterilerimiz en iyisine layıksınız. Asansörlü evden eve nakliye hizmeti ilede yanınızdayız

Eşyalarınız eşyalarımızdır prensibi ile çıktığımız bu yolda alanında en iyi firma olma misyonumuz ile evinizi taşıyoruz. Dayı yeğen nakliyat olarak Ankra'da hizmet veriyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz.Ankara Evden eve nakliye, nakliyat, evden eve, şehir içi, Şehirlerarası, parça eşya taşımacılık,kargo, sigortalı, asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz.Geçici Olarak Online Teklif Formumuz Bakıma Alınmıştır.
Lütfen İletişim Numaralarımızdan Arayarak Bizimle İrtibata Geçiniz.