Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat

  • Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat
  • Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat


  • Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızın taşıma sırasında alabileceği hasar düzeyi minimuma indirilmiş olur.Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir taşınmasını sağlar.Asansörlü Nakliyat İşleminin AşamalarıAsansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertizimiz gönderilir.Ekspertizimiz evinizin bulunduğu sokağın yapısını, balkonun asansörlü taşımaya uygun olup olmadığını inceleyip bu hizmeti almanızın uygun olup olmadığını değerlendirecektir. Eğer evinizin bulunduğu bölge ve evinizin fiziksel şartları asansörlü nakliye için uygun ise taşımanın yapılacağı zaman sizinle ortak olarak belirlenecektir.Belirlenen zamanda son model asansörlü araçlarımız ve uzman taşıma ekibimiz evinize gönderilecek ve taşıma işlemine başlayacaktır.

Kimler Asansörlü Nakliyattan Yararlanamaz

Etimesgut nakliyat,Evden eve nakliye,nakliyat,evden eve,sehir içi,Şehirler arası,parça eşya taşımacılık,kargo,sigortalı,asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi bir çok hizmeti uygun fiyata vermekdeyiz. 


Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşterilerimiz.Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşterilerimiz.Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamaz.Kırlangıç Nakliyat olarak asansörlü taşımacılık ve diğer nakliyat işlerinizde size özel çözümler üreterek hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her türlü soruyu müşteri hizmetlerimize yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 Sayfa Başı