• Kurumsal İş yeri Ofis Nakliyatı - DAYI YEĞEN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT,TAŞIMACILIK,NAKLİYE HİZMETİ 0312 259 24 47
  • Ofis Büro Taşıma Esasları, Asansörlü Ofis Büro Taşıma, Sigortalı Ofis İş yeri Taşıma

Kurumsal İş yeri Ofis Nakliyatı

Ofis nakliyatı konusunda çalışma yapan, Ankara Sincan ofis taşıma firması vardır. Ancak kurumsal taşıma şirketi olarak, profesyonel ofis ve büro nakliye hizmeti olan firma sayısı azdır.


Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konularda biride dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Dayı Yeğen Nakliyat size özel paketleme ve kolileme sistemi sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Ofis taşıması hereksin işi değildir. Dalında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır.


Paketlerin üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekip tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ve ikinci yere aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir türlü kolaylıklarından faydalanın. Ankara’de kurumsal yapı içinde faaliyet gösteren tek firması Dayı Yeğen Nakliyat Şirketidir. Ofis taşıması şehirler arasında en iyi taşıma firmasıyla yapılmalıdır. Ankara’in en iyi ofis nakliyatı bizde.

Geçici Olarak Online Teklif Formumuz Bakıma Alınmıştır.
Lütfen İletişim Numaralarımızdan Arayarak Bizimle İrtibata Geçiniz.